MARZENIA

Moja historia rozpoczyna się w miejscu, gdzie jako studentka literatury w Edynburgu, sprzątałam mieszkanie pewnej znanej artystki. Za każdym razem, gdy przychodziłam do pracy, podziwiałam jej pracownię, wycierając delikatnie kurz z pięknych olejnych obrazów. Po cichu marzyłam o tym, żeby kiedyś wrócić do swojej pasji z czasów dzieciństwa i również malować. Dzisiaj – kilka lat po powrocie do Polski – siedzę w swojej własnej wymarzonej pracowni i maluję 🙂

PIĘKNO

Wszystkie ilustracje i grafiki, które znajdziesz na mojej stronie, tworzę z serca i potrzeby dzielenia się dobrem z innymi. Maluję głównie moją ukochaną akwarelą. Wierzę, że świat wokół nas jest piękny na tyle, na ile to piękno zauważamy i ile mamy go w sobie. Dlatego na co dzień praktykuję wdzięczność, radość i miłość i przekazuję je dalej wraz z moimi pracami.

INSPIRACJA

Wiem też co znaczy iść przez ciemną dolinę życia. Wiele moich prac tworzyłam w tych trudnych momentach, a malowanie było dla mnie swoistą terapią. Mówię o tym, bo dostaję od moich klientów feedback, że wiara w lepsze jutro i nadzieja na to, że po największej burzy wychodzi słońce jest inspiracją, by – tak jak ja – stawiać się do życia pomimo przeciwności.

WDZIĘCZNOŚĆ

Jeśli udało Ci się doczytać, aż do tego momentu, to chciałabym z serca wyrazić swoją wdzięczność za to, że jesteś! Dziękuję za Twoją obecność, czas, który poświęcasz na obejrzenie moich prac i wrażliwość, która Cię tutaj przyprowadziła. Jesteś piękną duszą i nigdy o tym nie zapominaj.